Search

İletişim +90 216 378 75 77

Pano İmalatı ve Projelendirilmesi

Pano imalatlarının, iki boyutlu (2D) ve üç boyutlu (3D) olarak imalat öncesi proje detaylarının hazırlanması yapılmaktadır. Mekanik imalat çalışmaları ve elektik imalatları öncesinde tüm projeler elektronik ortamda hazırlanarak imalata hazır hale getirilmektedir. Panolarımız modüler montaj olup montaj ve demontajı kolaylıkla yapılabilmektedir.

Elektrik proje ve detayların hazırlanması, saç kesim-büküm ve talaşlı imalatların hazırlanması, elektrik şalt teçhizatlarının panoya montajlanması, pano testlerinin eksiksiz olarak yapılması  ve kalite anlayışımıza uygun olarak gerçekleştirilmektedir.

Üretim yaparken sahada bu ürünü kullanan işletmecinin yerine kendimizi koyarak ürünün inceliklerini ve kalite detaylarını çözmeye çalışırız.

Panolarımızda kullandığımız tüm teçhizatlarımız ve şalt malzemelerimizin kalite belgeli ürünler olmasına dikkat ederiz. PVC kablo kanallarında, klemenslerde, mesnet izolatörlerinde, etiketlemelerde ve kablolarda alev yürütmeyecek şekilde UL 94-V0 yanma sınıfına sahip ürünler kullanmaktayız.

Etiketlemelerde uluslararası kalitede kalıcı etiketlemeler kullanılmakta, şalt teçhizatının etiketlemelerinde termal transfer yöntemi ve/veya kazıyıcı plotter yöntemi ile ürünlerimiz etiketlenmektedir.

Ürünlerimizde IEC nin tanımladığı tüm rutin testler örnekleme unsuru ile değil her bir ürüne ayrı ayrı uygulanmaktadır.

Projelendirme ve mühendislik hizmetinde kalite, üretimde kalite, detayda kalite, toplam kaliteye ulaşmamızı sağlamaktadır. Firmamızda herkes kendini kaliteden sorumlu bireyler olarak hissetmektedir. Sorunsuz ve özgün düşünebilme yeteneği ve düşündüklerimizi uygulayabilme becerisi, bizleri sorunsuz ürünlere ulaştırmaktadır.

Bir endüstriyel tesisin fizibilite ve projelendirme aşamasından test ve devreye alma aşamasına kadar her türlü elektrik ve otomasyon montaj hizmetlerine uzman mühendis ve teknik elemanlarımız tarafından plan ve düzen esaslı olarak çözüm üretebilmekteyiz.

Back to Top
Geri
WhatsApp
E-posta
İletişim

    Product has been added to your cart