Search

İletişim +90 216 378 75 77

Hedef ve Amacımız

Müşterimizin Tüm projelerinde  tam anlamıyla memnuniyetini sağlamayı amaçlıyoruz.

2M Otomasyon olarak profesyonel hizmetlerimizle sizin için teknoloji ve mühendisliği birleştirip en iyi sonuça ulaşma için sektörün ve teknolojinin sınırlarını zorluyoruz. Teknolojik çalışmalarımız ve sürekli devam eden kendimizi yenilme ve daha iyisine ulaşma hedefimizden ödün vermeden sizlere hizmet sağlıyoruz.

Tüm hizmetlerimiz ihtiyaçlarınıza yönelik sonuçlar analiz edilerek size özel oluşturulmaktadır. Sizin ihtiyacın ve size uygun olan hizmetlerimiz memnuniyetinizden taviz vermeden sunulmaktadır

Bizi Farklı Yapan Neler?

Sektör için de bizi farklı yapan ve tüm hizmetlerimizdeki anlayışımız

  • Endüstriyel Deneyim
  • Kaliteli hizmet anlayışı
  • Farklı çözümler sunma
  • Çözüme yönelik tutumlar
  • Çağa uygun çözümler ve hizmetler
  • Müşteri memnuniyeti
  • Mühendislik anlayışına uygun hizmetler


Misyonumuz

2M Otomasyon sektörel tecrübeye sahip ve birçok yurt içi, yurt dışı büyük projelere imza atmış, tecrübeli, dinamik ve alanında uzmanlaşmış kadrosu ile bir araya gelmiş genç bir firma olarak hizmete sunulmuştur.

Endüstriyel otomasyon, elektrik, mekanik, yazılım, proses uygulamaları ve eğitim alanlarında Avrupa standartların da destek ve hizmet vermeyi amaçlayan firmamız faaliyetlerini kaliteli ve profesyonel kadrosuyla başarı ile yürütmektedir.

Vizyonumuz

2M Otomasyon tecrübe ve deneyimi ile yenilikçi ve gelişime açık tutumuyla müşterilerin taleplerine uygun, ileri teknoloji, doğru ürün ve Avrupa standartlarında hizmet anlayışıyla onların güvenini kazanmak, endüstriyel otomasyon konularında lider bir firma ve hizmet alanında vazgeçilmez çözüm ortağı olmaktır.

 

İletişim Numaramız +90 216 378 7577
Back to Top
Geri
WhatsApp
E-posta
İletişim

    Product has been added to your cart